یکشنبه, 22 دی 1392 11:10

راهبران به خط پایان رسیدند ویژه

نویسنده  
امتیاز دهی به این مطلب
(1 رای)

نخستین دوره‌ آموزشهای تخصصی «راهبری فضای مجازی» هم به پایان رسید. در قالب این دوره آموزشی که آنرا با همراهی همکارانم در مدیریت راهبری فضای مجازی موسسه جوانان آستان قدس برگزار کردیم، 12 سرفصل مختلف تخصصی که آنها را با مشورت اساتید گرانقدر حوزه فناوری و رسانه تنظیم کرده بودیم، توسط 12 استاد معتبر ملی به مخاطبانمان آموزش داده شد.

برخی از عناوین و سرفصل‌ها اینها بودند:

تحلیل تاثیرات دو طرفه رسانه‌های مجازی و زندگی حقیقی در جامعه جوان ایرانی، شیوه‌های نوین مدیریت در فضای مجازی، ابزارشناسی اینترنت، روزآمدترین تکنیک‌ها و روش‌های عرضه محتوا در فضای مجازی (مصاحبه خلاق در ویژه‌نامه‌های اینترنتی، ویراستاری در فضای مجازی و ...) که با حضور صاحبنظرانی همچون آقایان دکتر منتظر قائم، عاملی، گیل‌آبادی و چهره های سرشناسی مثل کامران نجف‌زاده، محمدحسین جعفریان، حجت‌الاسلام زائری و... به شیوه کارگاهی برگزار شد.

در این دوره نسبتا طولانی مدت (دو ماهه) که در بعداز ظهر روزهای چهارشنبه و پنجشنبه آذر و دی امسال در ساختمان مرکزی موسسه جوانان آستان قدس برگزار شد، 150 نفر از دست اندرکاران و فعالان سایتهای اینترنتی مشهد؛ از مجموعه هایی همچون آخرین خبر (وابسته به روزنامه خراسان)، شهرآرا آنلاین، مشهد تریبون، مشهد پیام، پورتال آستان قدس رضوی، سایت ولی امر و نهادهایی همچون آموزش و پرورش خراسان، معاونت فرهنگی دانشگاه های فردوسی و علوم پزشکی و... حضور داشتند.

قرار است از مجموع جلسات برگزار شده در قالب این دوره که تاکنون در شهر مشهد فاقد سابقه اجرایی بوده است، یک نرم افزار (حاوی فیلمها، فایلهای پاورپوینت اساتید و نکات آموزشی برگزیده هر یک از فصول) آماده و در مراسم اختتامیه دوره که احتمالا اواخر بهمن ماه برگزار خواهد شد، رونمایی شود.

برای دسترسی به اخبار و آلبومهای تصویری این دوره بهتر است سری به سایت اختصاصی آن در این لینک بزنید.

اگر هم خودتان در این دوره حضور داشته اید، مرور آن در این چند ویدئوموزیک کوتاه، بی گمان دلچسب خواهد بود؛ جلسات آقایان کامران نجف زاده، مجید فکری، شهرام گیل آبادی و حجت الاسلام دکتر سعیدرضا عاملی.

 

 

 

 

3871 بازدید اصلاح شده در تاریخ جمعه, 04 بهمن 1392 14:48

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن