یکشنبه, 25 آبان 1393 13:39

اندراحوال موج سواران ویژه

نویسنده  
امتیاز دهی به این مطلب
(1 رای)

خدا رحمت کند مرتضی پاشایی را. خودش رفت و این روزهایی را که برخی؛ تاکید می کنم برخی از هموطنانش بدجوری روی حس پاک طرفداران بی شمارش موج سواری می کنند ندید.
نمونه اش همین پدیده ای که در سوپر مارکت کنار خانه مان، امروز یکشنبه و چیزی کمتر از 48 ساعت بعد از فوت این خواننده جوان، در ارتباط با او دیدم: سی دی بسته بندی شده و حرفه ای مجموع آثار "زنده یاد مرتضی پاشایی" از شرکتی بی نام و نشان با قیمتی مفت!!
خودتان چرتکه بیندازید که این عاشقان موسیقی پاپ، با چه سرعتی این مجموعه را از چند آلبوم پاشایی گلچین(!!؟) کرده، آنرا تکثیر و با جعبه مقوایی اش چاپ و نهایتا در شبکه سوپرمارکتهای کشور توزیع کرده اند... یا به تعبیر منطقی و حقیقی تر، از چند هفته قبل مثل... متتظر مرگ خواننده محبوبمان بوده اند تا بیشترین سواری را از موج بزرگ اجتماعی در پی آن ببرند.
خدا مرتضی را قرین رحمتش کند و موج سواران این روزها را به شکل اساسی هدایت؛ ان شالله.

3256 بازدید اصلاح شده در تاریخ دوشنبه, 26 آبان 1393 08:30

نظرات   

 
0 #3 میرمرتضوی 1393-08-27 06:40
بد مردمی شدیم.اگه اخبار مرتبط با مرحوم پاشایی رو از یک سال پیش دنبال کنین می بینین چقدر از دست همه ناراحت بوده. یک تیتر مصاحبه ش این بود: به خدا من معتاد نیستم! لاغریم بخاطر بیماریمه. تیتر دیگه ش: شایعات رو باور نکنین. حالم خوبه و با همه ی قوا روی صحنه ام. تیتر بعد موقع بستری شدن در بیمارستان: هنوز زنده ام. ولی بالاخره این شایعات من رو میکشه. در لحظه های مرگ زودهنگامش هم که یکی از صمیمیترین دوستهاش، از روی نادونی، اون عکس فجیع رو ازش منتشر کرده تا اونطور به دل مادرش داغ بنشونه. حالا هم که جریان این سی دی. قصد داشتم درباره ی این رفتارهای زشت و ناهنجار واسه روزنامه یادداشتی بنویسم. گفتن نباید اسمی ازش توی روزنامه ها بیاد.
بد مردمی شدیم. به خدا خیلی بد.
بازگو کردن
 
 
0 #2 علی حسینی 1393-08-26 09:24
چه می شود کرد. ملت جوگیری هستیم و کاریش هم نمی شود کرد. تا بوده همین بوده.
بازگو کردن
 
 
0 #1 محمود 1393-08-26 09:15
پیشنهاد می کنم موضوع بازتابهای بیمارستان و مرگ مرتضی پاشایی در شبکه های اجتماعی را یکی از رفقا به عنوان پایان نامه بردارد؛ چون بدجوری قابل مطالعه است
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن