یکشنبه, 25 آبان 1393 23:27

پورتال شبکه جوانان رضوی رونمایی شد ویژه

نویسنده  
امتیاز دهی به این مطلب
(1 رای)

پورتال شبکه جوانان رضوی در مراسمی با حضور حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمدحسین ابوترابی‌فرد نایب رئيس مجلس شوراي اسلامي و فعالان و طراحان آن رونمایی شد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: دنیای غرب اساس جوامع بشری را با فرهنگ منحرف و شیطانی خویش مورد تهاجم قرار داده است و کسانی می توانند ایستادگی کنند که از این ابزار فرهنگی بتوانند در راستای فکر، اندیشه و فرهنگ به کار گیرند.

حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمدحسین ابوترابی فرد افزود: دشمنان انسانیت و فرهنگ با استفاده از این ابزار، جنگ فرهنگی در دنیا به راه انداخته اند.

وی با اشاره به اينكه زمان حاضر، عصر فعاليت‌هاي مجازي و مديريت الكترونيكي است، گفت: ما، امروز با فضاي جديدي روبرو هستيم كه سرمايه‌هاي آن بيشتر به دست غرب است و آنها نيز با سرعت هر چه بيشتر پيشرفت مي‌كنند تا فرهنگ كره خاكي را به دست خود بگيرند.

ابوترابی اظهار داشت: غرب با تكنولوژي پيشرفته خود، تهاجم فرهنگي يعني همان جنگ نرم را طراحي كرده و كسي توان مقابله در اين نبرد را دارد كه اين تكنولوژي‌ را از آن خود كند.

مدیر عامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی در این مراسم با اشاره به اينكه براي راه اندازي نسخه جدید سایت شجر، بيش از 18 ماه فعاليت شبانه روزي شده است، گفت: این سایت متناسب با نیاز مخاطبان راه‌اندازی شده تا هر فردی که با هویت حقیقی در فضای وب حضور دارد، بتواند به اندازه نیاز خود از آن استفاده کند.

رضا خوراکیان با بیان اینکه طراحي سايت بر اساس تعامل كاربران با افراد و تشكل‌هاي سايت است، اظهار داشت: تمام دغدغه موسسه جوانان آستان قدس رضوی در طراحي سايت اين است كه در فضاي مجازي، پيام فرهنگ اهل بيت(ع) و سبك زندگي ديني در دنیا  باشد.

در ادامه این مراسم وحدت عماد مدیر راهبری فضای مجازی موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: برای طراحي و برنامه‌ريزي اين سايت از كارشناسان متخصص استفاده شده است.

وی افزود: 55 نفر از کارشناسان این حوزه در طراحي و راه‌ندازي اين سايت به صورت مستقيم فعاليت داشته‌اند.

عماد اظهار داشت: نظر و ايده اين پروژه مهر‌ماه سال 91 از سوي مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوي ارائه شد و بعد از بررسي‌هاي كامل در اسفندماه همان سال فعاليت‌ها به صورت پيوسته شروع شد و هم‌اكنون در شهريور ماه سال 93 همزمان با دهه كرامت، سايت تكميل شده و رونمايي شد.

وي اظهار داشت: این سایت دارای هفت سامانه شامل تشكل‌ها، اخبار، مشاوران، محصولات، پژوهش‌سرا، خبرگزاری و کاربران است و تمام كنش‌ها و فعاليت كاربران در اين سامانه‌ها داراي امتياز است كه كاربران با امتياز‌هاي كسب كرده مي‌توانند از محصولات و فعالیت‌های موسسه به صورت رایگان بهره‌مند شوند.

یادآور می‌شود؛ علاقه‌مندان برای عضویت در سایت شبکه جوانان رضوی می‌توانند به نشانی www.shajar.ir مراجعه نمایند.

3243 بازدید اصلاح شده در تاریخ دوشنبه, 26 آبان 1393 08:30
مطالب بیشتر در این مجموعه: « غوطه در فضای مجازی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن