شنبه, 02 دی 1391 09:23

حریق خزان را از دست ندهید

نویسنده

تازه ترین آلبومی که با محبت یکی از دوستانم به دستم رسید و گوش داده ام، اثر تاثیرگذاری است از علیرضا قربانی؛ خواننده سنتی خوب کشورمان. جذابیت این آلبوم جدا از انتخاب های سنجیده ای که در آن در زمینه «شعر» صورت گرفته، سوز دلپذیری است که در صدای قربانی موج می زند و در کمتر خواننده ای آنرا سراغ دارم. از اینرو با افتخار، این آلبوم را به همه دوستانم پیشنهاد می کنم.

برای گوش دادن به آواز «حریق خزان» در این آلبوم، کلیک بفرمائید.

(بی گمان، با جستجویی کوتاه در اینترنت، تمام قطعات این آلبوم شنیدنی را به صورت رایگان پیدا خواهید کرد، اما اجازه بدهید که بنده صرفا به ارائه همین یک لینک بسنده کنم و شما را مخاطب روشنفکری فرض کنم که با شنیدن همین یک قطعه، این انگیزه را خواهید یافت تا با مراجعه به اولین فروشگاه محصولات فرهنگی، آلبوم اورژینال آنرا خریداری کرده تا بدین وسیله سهمی در حفظ کپی رایت آثار فاخر فرهنگی کشورمان داشته باشید...!)

برای آشنایی با «علیرضا قربانی» کلیک بفرمایید.

برای مطالعه یکی از پرخواننده ترین گفتگوهای او با رسانه ها، کلیک بفرمائید

برای ایجاد انگیزه در شما، صرفا خواندن همین یک جمله از گفتگوی مذکور، کافی است: «موسیقی در کشور ما به شکل بنیادی هنوز دارای مشکل است، ما کماکان هنوز مشکل فقهی موسیقی داریم. من با گوش‌های خودم شنیدم که بعضی از مسئولین موسیقی می‌گویند ما که به این کار می‌پردازیم نمی‌دانیم که عاقبت بخیر می‌شویم یا نه، مشکل شرعی داریم یا نه...»