دوشنبه, 18 ارديبهشت 1391 06:36

مدرسة همشهری

نویسنده

«مدرسة همشهری» وب سایت مرکز آموزش و پژوهش مؤسسة همشهری است. ارائة دانش کاربردی در تمامی عرصه‌های فعالیت رسانه‌ای هدف این وب‌سایت است. «دانش ارتباطات»، «روزنامه نگاری»، «فناوری های نو»، «دانش تبلیغ»، «روابط عمومی»، «فتوژرنالیسم»، «حقوق رسانه‌ها»، «مدیریت رسانه» و «درسنامه» سرفصل‌های آموزشی «مدرسه همشهری» هستند.

دوشنبه, 18 ارديبهشت 1391 06:34

مگیران

نویسنده

فعاليت این سايت از سال 1380 آغاز گرديد و ضمن مكاتبه و رايزني هاي مكرر با مديران نشريات، تا كنون موفق به پوشش و ارايه خدمات به بيش از 1500 نشريه در حال انتشار شده است. اين خدمات شامل درج شناسنامه نشريه، طرح روي جلد و فهرست مطالب هر شماره و اقلام مقاله شناختي آنها با استفاده از مندرجات نشريه مي‌باشد.

دوشنبه, 18 ارديبهشت 1391 06:31

مدیانیوز

نویسنده

پایگاه اطلاع‌رسانی ارتباطات و رسانه‌‌ها (مدیانیوز) در ۱۰ سرویس خبری باعناوین رسانه‌های جمعی، رسانه‌های دیجیتال، رسانه‌های شخصی، رسانه‌های اجتماعی، سازمان‌های رسانه‌ای، رویدادهای رسانه‌ای، زندگی رسانه‌ای، علوم ارتباطات، روزنامه‌نگاری و تبلیغات و بیش از ۹۰ سرویس‌ فرعی به پوشش رویدادهای حوزه رسانه و ارتباطات می‌پردازد.

دوشنبه, 18 ارديبهشت 1391 06:19

خبرآنلاین

نویسنده

خبرآنلاین به عنوان نسخه الکترونیکی روزنامه «خبر» که پیش از نسخه چاپی آن در اختیار مخاطبان قرار گرفته، آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.
مشی رسانه‌‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.